Stretnutie na centrále

28.12.2011

V októbri sa najlepší M1 z riaditeľstva D1 Mondočko stretli na centrále PARTNERS GROUP SK s najvyššími predstaviteľmi spoločnosti. Na stretnutí odznelo mnoho múdrych a inšpiratívnych slov.

V októbri sa najlepší M1 z riaditeľstva D1 Mondočko stretli na centrále PARTNERS GROUP SK s najvyššími predstaviteľmi spoločnosti. Na stretnutí odznelo mnoho múdrych a inšpiratívnych slov.

Generálny riaditeľ Bohuslav Benedek sa zameral na víziu a stratégiu spoločnosti, ako aj význam akciového programu Partners For You®. Zástupca riaditeľa Juraj Juras pre zmenu rozobral aktuálne témy z pohľadu stavu obchodnej činnosti spoločnosti, význam vzdelávania spoločnosti, ako aj aktuálny stav z pohľadu licencovania spolupracovníkov PARTNERS GROUP SK cez AFIS v licenciách NBS. Riaditeľ operačného oddelenia Marcel Komanický poukázal na aktuálnu situáciu práce s FIP-om a s riaditeľkou marketingového oddelenia Janou Mokráňovou zase na marketingovú jesennú kampaň spoločnosti. Program stretnutia bol skutočne pestrý a nabitý. „Každý z nás si začal hlbšie uvedomovať, že je súčasťou spoločnosti PARTNERS GROUP SK, a každý z nás pomáha pri jej raste,“ hovorí s hrdosťou D1 Miroslav Mondočko. Stanislava Bíreša, Executive Managera, oslovil prierez histórie spoločnosti.

Veronika Michalisková, SC, si najviac odniesla zo slov generálneho riaditeľa Benedeka: „Veľmi sa mi páčilo vysvetlenie obchodnej stratégie, ako rokovať s obchodným partnerom a aký majú vplyv jednotlivé praktiky z dlhodobého hľadiska.“ Príspevok generálneho riaditeľa oslovil viacerých. „Čas, ktorý nám venoval pán Benedek, bol asi najprínosnejší. Pohľad na biznis od takého skúseného človeka neraz spôsobí známy „aha efekt“, keď zrazu pochopíte niečo, čomu ste nevenovali až takú pozornosť, a dá vám to zrazu neuveriteľný zmysel. Uvedomenie si dôslednosti a vytrvalosti pri našom biznise je extrémne dôležitá vec,“ približuje svoje dojmy Juraj Piták, M1.

Aj marketingová riaditeľka zaujala svojich kolegov. „Upútala ma informácia, že sekciu kariéra navštívilo v septembri až 2 367 nových ľudí, čo len potvrdzuje záujem a potenciál. Zároveň sa teším na novinky v oblasti marketingu,“ uzatvára dojmy kolegov zo stretnutia na centrále Viktor Uhlárik, SC.