Nová kancelária v Bratislave

14.01.2013

Rady bratislavských kancelárií PARTNERS GROUP SK rozšíril aj Team Manager Marcel Petráš so svojím tímom. Otvorenie vlastnej pobočky bolo štartom pre rozvoj a kariéru jeho tímu i jeho samého. Pod vedením Lukáša Vlčeka, Executive Managera, boli od začiatku nastavení na veľké čísla a ich podnikateľské úsilie prináša prvé výsledky.

Rady bratislavských kancelárií PARTNERS GROUP SK rozšíril aj Team Manager Marcel Petráš so svojím tímom. Otvorenie vlastnej pobočky bolo štartom pre rozvoj a kariéru jeho tímu i jeho samého. Pod vedením Lukáša Vlčeka, Executive Managera, boli od začiatku nastavení na veľké čísla a ich podnikateľské úsilie prináša prvé výsledky.

Marcel Petráš na začiatky spomína s úsmevom: „Budovanie a rozvoj štrukturálnej firmy, ako aj samostatná a individuálna príprava zapracovania nových spolupracovníkov a ich príprava na Centrálnu certifikáciu, to boli začiatky, na ktoré teraz už v dobrom spomíname. Využívali sme rodičovský byt v Bratislave a podnikať sme začali hneď, ako rodičia odišli do svojich zamestnaní. Verím však, že podobné začiatky mali viacerí zo spoločnosti.“

Hneď od začiatku bol svojím manažérom vedený ísť osobným príkladom pre tím, čo mu zabezpečilo popredné miesta na rankingu a pomerne rýchly nástup na pozíciu Team Manager, ktorý zvládol za deväť mesiacov. „Pamätám si na svoje prvé Post info vo Vysokých Tatrách, na ktorom som sa Managing Directora Jozefa Krištofa opýtal, ako sa stať v našej firme úspešným. Vytiahol kúsok papiera a začal mi kresliť vzorec úspechu. Jednoznačne mi to dávalo zmysel a okamžite som to aplikoval do praxe. Prinieslo mi to výsledky a s výsledkami prišli aj benefity spoločnosti, ktoré veľmi rád využívam. Samozrejme, nemôžem zabudnúť, že na spoločnom úspechu sa spolupodieľajú všetci spolupracovníci, no najmä lídri môjho tímu, ako sú Martin Nemečkay, Senior Consultant, či Marianna Bojdová, Senior Consultant, ktorí sú osobným príkladom pre všetkých. Som rád, že v tíme pribúdajú aj ďalšie osobnosti ako Michal Plaštiak, Consultant, ktorý je dva mesiace po Centrálnej certifikácii a už robí tie správne kroky pre budovanie vlastného podnikania.“

Dnes je M. Petráš rád, že mu kancelária v Bratislave umožňuje využívať správne systémové prvky vzdelávania, akými sú DRF, Call party, predpohovory, informačné semináre a iné. „Samozrejme nie je mojou víziou zostať na Záhradníckej ulici, ale naďalej rozvíjať a budovať nové kancelárie, pobočky, a to nielen v Bratislave, ale i v Senci, Pezinku, Malackách, Senici, na čo sa najviac teším a na tom aj pracujeme,“ dodáva.