Manažérska prípravka

03.04.2013

V januári sa uskutočnilo veľké spoločné Post info riaditeľstva Marcely Poláčikovej a Senior Managera Martina Hossu. Výnimočnosť mu dalo to, že bolo spojené s ukončením dôležitého projektu Manažérskej prípravky. Toto spojenie prinieslo množstvo pozitívnych manažérskych a podnikateľských návodov a inšpirácií.

V januári sa uskutočnilo veľké spoločné Post info riaditeľstva Marcely Poláčikovej a Senior Managera Martina Hossu. Výnimočnosť mu dalo to, že bolo spojené s ukončením dôležitého projektu Manažérskej prípravky. Toto spojenie prinieslo množstvo pozitívnych manažérskych a podnikateľských návodov a inšpirácií.

Na seminári v hoteli Atrium boli vyhodnotené výsledky jednotlivých účastníkov projektu a tí najlepší, ktorí si počas prípravky vytvorili základy svojich firiem, dostali priestor prihovoriť sa účastníkom seminára. Vo svojich prezentáciách sa podelili o svoje skúsenosti formou moderovanej diskusie. „Dostal som odpovede na mnohé otázky od úspešných manažérov, čo ma posunulo vpred,“ konštatuje Martin Vlčák, Consultant.

Podobne sa vyjadruje i Katarína Jambrichová, Consultant, pre ktorú znamenala účasť na tomto podujatí obrovskú skúsenosť a príležitosť učiť sa od najlepších. „Manažérska prípravka bola pre mňa výzvou patriť k najlepším a podarilo sa mi vybudovať základy môjho tímu. Odporúčam každému nováčikovi, aby absolvoval toto vzdelávanie čo najskôr. Pomôže vám to pochopiť a využiť fungujúci systém,“ radí.

Tomáš Mester, Consultant, hovorí o pozitívnom zmene postoja a návodoch na podnikanie, ktoré si z tohto projektu odniesol. „Teší ma najmä to, že som sa zúčastnil so svojím tímom. Nesmierne si cením aj fakt, že sme sa s mojím spolupracovníkom Tomášom Stanovským zaradili medzi najlepších účastníkov projektu,“ dodáva. T. Stanovský to považuje za štart svojej profesionálnej kariéry a približuje svoje skúsenosti: „Martin Hossa mi povedal, že so mnou ako s budúcim manažérom nepočíta, pretože robí len s profíkmi, a tak nemôžem byť súčasťou jeho tímu. Táto veta ma takpovediac vyriešila. Dal som výpoveď v práci a zúčastnil som sa tohto projektu. A zmena je to skutočne obrovská, predovšetkým v postoji a v myslení. Pochopil som podstatu tohto podnikania a ujasnil som si, čo chcem dosiahnuť.“

Ďalší z účastníkov, Consultant Martin Maťaš, mimoriadne ocenil predovšetkým to, že sa s nimi o svoje skúsenosti delili úspešní manažéri. O svojich dojmoch hovorí: „Počas Manažérskej prípravky som získal nové biznisové priateľstvá a tešil som sa na stretnutia s ľuďmi, ktorí mali rovnaký cieľ – vybudovať úspešnú firmu. Pripravil som si tiež dobré základy na absolvovanie Kurzu majiteľov pod vedením Partnera Jána Müllera.“