ĎALŠIE ÚSPEŠNÉ VZDELÁVANIE: PARTNERS AKADÉMIA

18.07.2019

Partners akadémia je jedným z najvýznamnejších prvkov v rámci systému vzdelávania. Užitočná pre novopovýšených a zároveň pre skúsenejších manažérov, mapuje aktuálne témy a prináša mnoho inšpirácie a priestor na výmenu skúseností.

Aprílový termín Partners akadémie priniesol pre účastníkov mnohé zaujímavé témy. Okrem manažérov spoločnosti PARTNERS GROUP SK sa ho zúčastnili aj spolupracovníci PARTNERS GROUP BG z Bulharska. Nosnými témami boli životné poistenie a Life Planner, ktoré sú prioritnými témami v spoločnosti. Nechýbali metodické, motivačné a kariérne vstupy.

Finančná odborníčka Andrea Straková do detailu rozobrala tému životného poistenia. Vysvetlila, ako ho nastaviť a čo je najdôležitejšie. Téma investičného životného poistenia odborníka Tomáša Krídla doplnila tému Andrey Strakovej. IŽP je nástroj, ktorý vie zabezpečiť na začiatku produkčný kapitál a dosiahnuť finančný kapitál. Nástroj, ktorý zabezpečí príjem aj počas pracovného života, aj na dôchodku. Libor Kovalčík odprezentoval tému riadený nábor, v ktorej opísal svoje úspešné skúsenosti. Dôležitosť náboru kladie vo svojom podnikaní na prvé miesto. Náboru sa venoval aj Partner spoločnosti Pavol Šulej. Tému Life Planner rozobrali odborníci Ján Šuda a Maroš Kútnik.

A ako hodnotia Partners Akadémiu účastníci?

Andrea Jakabová, Team Manager: Na Partners akadémiu sa vždy teším rovno z dvoch dôvodov. Vždy získam novú, alebo paradoxne opäť nadobudnem starú optiku na aktuálne témy. Keď na niečom dlho pracujem, tak z času na čas spadnem do tzv. prevádzkovej slepoty. Na Partners akadémii dostanem inšpiráciu a usmernenie, čo je skutočne dôležité. Vráti ma to do starých správnych koľají a tiež inšpiruje k správnym aktivitám. Na Partners akadémii sa to skutočne stane vždy, a preto si myslím, že je to jedno z najdôležitejších a najlepších vzdelávaní, ktoré máme možnosť absolvovať.

Tomáš Ferčík, Team Manager: Partners akadémia je pre mňa najvýznamnejšie vzdelávanie v roku. Informácie a to-do listy aplikované po tomto vzdelávaní mi v minulosti priniesli vždy zlepšenie a posun samého seba a tým aj zlepšenie výsledkov mojej práce. Spíkrov vedenie vyberá na základe zásluhového princípu, čoho výsledkom je, že jednotlivé témy komunikujú vždy tí najkompetentnejší v danej problematike. To je pre mňa dostatočná záruka toho, že odtiaľ odídem s naplnenými očakávaniami.